Twilight wampires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight wampires

Dobrodošli na Cullen Wampires forum!! Želimo vam lud provod!!
 
HomePortalТражиLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Komentari na fikcije

Go down 
+19
:: The Cold One ::
dalia_erreway
Storm
meri-alis-brendon
Johnny
**Majche**
CrazyMadness
JeC@ ^^
DeeJay
marw
***BeLLa***
alice
...Twilight Girl...
Hayley Wiliams
*Alice996*
Maria Cullen
Guram vukove sa litice^^
T#E D! w@mq
(W)@mq b@bY
23 posters
Иди на страну : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Next
АуторПорука
nessie
Moderator
Moderator
nessie


Female Scorpio Број порука : 1786
Birthday : 13.11.1992
Join date : 24.06.2009
Age : 31

Komentari na fikcije - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Komentari na fikcije   Komentari na fikcije - Page 8 Icon_minitimeMon Aug 24, 2009 4:05 pm

Storm....ova pricha je takooo diiiivna....:) plakala sam na kraju i jako sam tuzhna shto je gotovo....vec sam ti stavila nekoliko debelih komentara pa ne moram valjda o5...kritika je jedino shto pravish male pravopisne greshke ali to je zbog zhurbe pa ti je oproshteno....:)
Ali ozbiljno nema puno knjiga koje mogu tako da me dirnu....Stvarno mislim da ce dobro proci ako je probash izdati....Jednostavno je fantastichna....ne mogu da opishem rechima ovog doba ovakvu vrstu kjnige.....Mislim da zasluzhujesh veeEeeliki aplauz za trud,mashtovitost,
kreativnost i razumevanje zhivota....Ljudi mi ne veruju kad im pricham da imash 13 godina i tako dobro pishesh....Oh ja rekoh da necu stavljati debeo komentar a ono ispade krmacha od komentara...xaxaxaxa Za tebe imam samo rechi hvale....i imash od mene aplauz...ajmo svi jedan veeeliki aplauz za storm i sve ostale koji se trude i pishu super stvari.....Very Happy
p.s.-Alice996 mislim da ce se svi slozhiti samnom......jaaako nestrpljivo ochekujemo natavak "teshko je biti Alice".....
Назад на врх Go down
Storm
Charming Wamq
Charming Wamq
Storm


Female Taurus Број порука : 663
Birthday : 15.05.1996
Join date : 06.06.2009
Age : 27

Komentari na fikcije - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Komentari na fikcije   Komentari na fikcije - Page 8 Icon_minitimeMon Aug 24, 2009 4:14 pm

Hvala, mogu da čujem taj aplauz. Very Happy
Ali tu nije kraj, barem ne još. Ostaje još epilog, ali njega ne mogu da postavim dok još par ljudi neiskomentariše tamo na TS-u, a ovde nisam ni stigla do tu.
Da ti pošaljem epilog na PM?
Nema veze, nema veze, volim ja krmaču od komentara.
I ja jedva čekam nastavak 'Teško je biti Alis'.
Назад на врх Go down
nessie
Moderator
Moderator
nessie


Female Scorpio Број порука : 1786
Birthday : 13.11.1992
Join date : 24.06.2009
Age : 31

Komentari na fikcije - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Komentari na fikcije   Komentari na fikcije - Page 8 Icon_minitimeMon Aug 24, 2009 4:25 pm

ma ok je...zhelim da sam malo u neizvesnosti....:) samo mi javi ovde kad postavish jer cheshce sam ovde nego tamo....
Назад на врх Go down
Storm
Charming Wamq
Charming Wamq
Storm


Female Taurus Број порука : 663
Birthday : 15.05.1996
Join date : 06.06.2009
Age : 27

Komentari na fikcije - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Komentari na fikcije   Komentari na fikcije - Page 8 Icon_minitimeMon Aug 24, 2009 4:31 pm

U redu Very Happy
Назад на врх Go down
nessie
Moderator
Moderator
nessie


Female Scorpio Број порука : 1786
Birthday : 13.11.1992
Join date : 24.06.2009
Age : 31

Komentari na fikcije - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Komentari na fikcije   Komentari na fikcije - Page 8 Icon_minitimeTue Aug 25, 2009 11:19 pm

jaaao prochitala sam skroz...divan je kraj...:) samo mi reci shta znachi bela boja...? mozhda sam i prochitala ali sam zaboravila taj mali komentar...a ne da mi se trazhiti...
p.s.-Alis996 kada ce nastavaaaaaaaaaaaaaak............?!?
Назад на врх Go down
Storm
Charming Wamq
Charming Wamq
Storm


Female Taurus Број порука : 663
Birthday : 15.05.1996
Join date : 06.06.2009
Age : 27

Komentari na fikcije - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Komentari na fikcije   Komentari na fikcije - Page 8 Icon_minitimeTue Aug 25, 2009 11:49 pm

Belo je sve, sve osobine u jednom.
Drago mi je da ti se sviđa Very Happy
Ali, sad je kraj i meni nije preterano drago zbog toga, šta ćeš, baš sam otkačila . XD

Da, ALis, kad će nastavak?
Назад на врх Go down
nessie
Moderator
Moderator
nessie


Female Scorpio Број порука : 1786
Birthday : 13.11.1992
Join date : 24.06.2009
Age : 31

Komentari na fikcije - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Komentari na fikcije   Komentari na fikcije - Page 8 Icon_minitimeTue Aug 25, 2009 11:52 pm

a stvarno vishe...stalno visi ovde a ne seti se okachiti....nestrpljivi smo....da i meni je zhao shto je kraj....Sad ali shta cesh...:) sve shto je lepo kratko traje...:)
Назад на врх Go down
*Alice996*
Admin
Admin
*Alice996*


Female Libra Број порука : 2974
Birthday : 12.10.1996
Join date : 22.05.2009
Age : 27

Komentari na fikcije - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Komentari na fikcije   Komentari na fikcije - Page 8 Icon_minitimeWed Aug 26, 2009 12:23 am

ufff ljudi upravu ste. kao sto kazes stalno visim ovde, a nikako nesto novo da postavim...postavicu sutra...ujutru, a ako budem isla mozda kod bake i tetke uvece...ali do sutra cu definitivno ad postavim!
Назад на врх Go down
http://www.harry-potter-magic.new-forum.net
Storm
Charming Wamq
Charming Wamq
Storm


Female Taurus Број порука : 663
Birthday : 15.05.1996
Join date : 06.06.2009
Age : 27

Komentari na fikcije - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Komentari na fikcije   Komentari na fikcije - Page 8 Icon_minitimeWed Aug 26, 2009 9:22 am

Genijalno.
Kratko, ali genijelno....
Mada, ipak zvuči kao da je Alis nekako.... nadmena, ili već tako nešto, a ja nisam stekla utisak da je takva iz knjiga.
I dalje je genijalno smešno. Very Happy
Назад на врх Go down
nessie
Moderator
Moderator
nessie


Female Scorpio Број порука : 1786
Birthday : 13.11.1992
Join date : 24.06.2009
Age : 31

Komentari na fikcije - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Komentari na fikcije   Komentari na fikcije - Page 8 Icon_minitimeWed Aug 26, 2009 2:08 pm

xaxaxax...extra je samo shto je kratko...Sad inspiracije bez...?
Назад на врх Go down
*Alice996*
Admin
Admin
*Alice996*


Female Libra Број порука : 2974
Birthday : 12.10.1996
Join date : 22.05.2009
Age : 27

Komentari na fikcije - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Komentari na fikcije   Komentari na fikcije - Page 8 Icon_minitimeWed Aug 26, 2009 6:57 pm

Znam da je kratko,a li danas piostvljam jos...e a to sto kazes da Alice ispada nadmena msm zbog onog kad kaze kako je lomila mnoga srca??? lol! p[a to je samo zajebavanje (sorry na izrazu)
Назад на врх Go down
http://www.harry-potter-magic.new-forum.net
alice
Moderator
Moderator
alice


Female Capricorn Број порука : 4978
Birthday : 14.01.1993
Join date : 22.05.2009
Age : 31

Komentari na fikcije - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Komentari na fikcije   Komentari na fikcije - Page 8 Icon_minitimeWed Aug 26, 2009 7:05 pm

Ljudi, ja sam se vratila!! Još danas ću postaviti nastavak!! Sredićemo Alisinu nadmenost, ništa ne brinite!!! Volim te
Назад на врх Go down
http://www.alice4ever-serbia.twilight-vampire.com
*Alice996*
Admin
Admin
*Alice996*


Female Libra Број порука : 2974
Birthday : 12.10.1996
Join date : 22.05.2009
Age : 27

Komentari na fikcije - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Komentari na fikcije   Komentari na fikcije - Page 8 Icon_minitimeWed Aug 26, 2009 7:07 pm

xexexex e aj posalji mi kad napises na pm da bi mogla i ja nastavak...nego ljudi nisma planirala da napravim alice nadmenu, msm onu recenicu sam stavila cisto fore radi...Very Happy znate onako za smejanje...lol
Назад на врх Go down
http://www.harry-potter-magic.new-forum.net
Storm
Charming Wamq
Charming Wamq
Storm


Female Taurus Број порука : 663
Birthday : 15.05.1996
Join date : 06.06.2009
Age : 27

Komentari na fikcije - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Komentari na fikcije   Komentari na fikcije - Page 8 Icon_minitimeWed Aug 26, 2009 7:59 pm

Nije zbog te rečenice, nego nekako opšti utisak je takav...
I nije nadmenost prava reč, jednostavno ne znam šta da kažem.
Samo mi NEŠTO bode mozak.
Ali ne previše.
I dalje je super.
Назад на врх Go down
alice
Moderator
Moderator
alice


Female Capricorn Број порука : 4978
Birthday : 14.01.1993
Join date : 22.05.2009
Age : 31

Komentari na fikcije - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Komentari na fikcije   Komentari na fikcije - Page 8 Icon_minitimeWed Aug 26, 2009 8:28 pm

Hej, postavila sam novi deo! Pa, kako vam se čini? Nadam se da Alice ove nije nadmena ili već to nešto što ti bode mozak, Storm? lol!
Назад на врх Go down
http://www.alice4ever-serbia.twilight-vampire.com
Storm
Charming Wamq
Charming Wamq
Storm


Female Taurus Број порука : 663
Birthday : 15.05.1996
Join date : 06.06.2009
Age : 27

Komentari na fikcije - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Komentari na fikcije   Komentari na fikcije - Page 8 Icon_minitimeWed Aug 26, 2009 9:39 pm

Sviđa mi se!
Pogotovo ono za Čarlija i finale.
Ovde ne postoji takav smajli, ali ono je zamalo pa valjanje po podu!
Ne bode mi više mozak, ali ovaj put ima previše uzvičnika za moj ukus.
Čak i kada se radi o nečemu što j eomišljeno u besu, ne mora baš svaka rečenica da ima po tri uzvičnika.
Назад на врх Go down
Guram vukove sa litice^^
Admin
Admin
Guram vukove sa litice^^


Female Sagittarius Број порука : 2800
Birthday : 11.12.1995
Join date : 10.05.2009
Age : 28

Komentari na fikcije - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Komentari na fikcije   Komentari na fikcije - Page 8 Icon_minitimeWed Aug 26, 2009 9:40 pm

Auuu... Rouz baš nije imala ukusa xD
*Jadan Emmett, sada ne smije baciti loptu nekoliko kilometara dalje... (:

Pa ne bih baš nazvala Alice nadmenom, njoj nije baš toooliko stalo da sve haljine budu D&G i sl., samo toliko da stvari ne budu otrcane i staromodne.
Назад на врх Go down
https://cullen-wamqires.forumsc.net
alice
Moderator
Moderator
alice


Female Capricorn Број порука : 4978
Birthday : 14.01.1993
Join date : 22.05.2009
Age : 31

Komentari na fikcije - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Komentari na fikcije   Komentari na fikcije - Page 8 Icon_minitimeWed Aug 26, 2009 10:44 pm

Drago mi je što vam se sviđa!!! Storm, ne brini zbog uzvičnika, sledeći put će ih biti puno manje!!! Sve kritike su pozitivne!!! Ne suzdržavajte se, recite ako vam se nešto ne sviđa, nastojaću da vam nekako izađem u susret, a da ne poremetim fikciju!!!
Назад на врх Go down
http://www.alice4ever-serbia.twilight-vampire.com
*Alice996*
Admin
Admin
*Alice996*


Female Libra Број порука : 2974
Birthday : 12.10.1996
Join date : 22.05.2009
Age : 27

Komentari na fikcije - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Komentari na fikcije   Komentari na fikcije - Page 8 Icon_minitimeWed Aug 26, 2009 11:00 pm

alice ::
Drago mi je što vam se sviđa!!! Storm, ne brini zbog uzvičnika, sledeći put će ih biti puno manje!!! Sve kritike su pozitivne!!! Ne suzdržavajte se, recite ako vam se nešto ne sviđa, nastojaću da vam nekako izađem u susret, a da ne poremetim fikciju!!!

Potpisujem!
Назад на врх Go down
http://www.harry-potter-magic.new-forum.net
Storm
Charming Wamq
Charming Wamq
Storm


Female Taurus Број порука : 663
Birthday : 15.05.1996
Join date : 06.06.2009
Age : 27

Komentari na fikcije - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Komentari na fikcije   Komentari na fikcije - Page 8 Icon_minitimeWed Aug 26, 2009 11:10 pm

Izgleda da ti baš voliš uzvičnike, sad ih je i tvoj post pun XD
Mala šala...
Ja ću uvek reći šta mislim, naravno.
Neću samo da pišem 'Sviđa mi se' i 'Super je', jer znam da su takvi komentari mene nervirali do ludila. (sad više neće pošto sam ja završila svoju fikciju XD)
Naravno ništa me ne sprečava da tim rečima počnem post Very Happy XD
Naravno, neću ni preterivati, jer je ipak to vaša priča, pa je vi pišite kako vi želite.
Назад на врх Go down
alice
Moderator
Moderator
alice


Female Capricorn Број порука : 4978
Birthday : 14.01.1993
Join date : 22.05.2009
Age : 31

Komentari na fikcije - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Komentari na fikcije   Komentari na fikcije - Page 8 Icon_minitimeWed Aug 26, 2009 11:16 pm

Obožavam uzvičnike, moj omiljeni interpunkcijski znak! Probaću da se ograničim na samo jedan, videćemo kako će to biti, ali ništa ne obećajem unapred!
Назад на врх Go down
http://www.alice4ever-serbia.twilight-vampire.com
Storm
Charming Wamq
Charming Wamq
Storm


Female Taurus Број порука : 663
Birthday : 15.05.1996
Join date : 06.06.2009
Age : 27

Komentari na fikcije - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Komentari na fikcije   Komentari na fikcije - Page 8 Icon_minitimeWed Aug 26, 2009 11:21 pm

U redu je.
Ja sam samo naglasila da za tim nema potrebe, ne i da moraš da prestaneš, ako voliš tako da pišeš ili ti je tako lakše.
Meni iskreno je skoro nemoguće da napišem rečenicu sa tri uzvičnika. Ili mi se barem tako sada čini.
Назад на врх Go down
marw
Admin
Admin
marw


Female Број порука : 2912
Join date : 31.05.2009

Komentari na fikcije - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Komentari na fikcije   Komentari na fikcije - Page 8 Icon_minitimeThu Aug 27, 2009 8:41 pm

Anka,
evo procitala sam sve iz pocetka za sat vremena uz pauzu da jedem (:
epska fantastika,zanr koji ja najvise volim,demoni,magovi i ostala bica... (:
ja sam nekako predpostavila da ce Ridl na kraju biti kralj,sto je i logicno,zar ne?
nzm zasto ali uopste ne gotivim Etamu...nzm da objasnim zasto... iznerirala me je na pocetku ono kad je skocila na onog vuka... uff... (:

prica je samo po sebi super i stvarno bi bilo lepo da nastavis da pises (:
Назад на врх Go down
Storm
Charming Wamq
Charming Wamq
Storm


Female Taurus Број порука : 663
Birthday : 15.05.1996
Join date : 06.06.2009
Age : 27

Komentari na fikcije - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Komentari na fikcije   Komentari na fikcije - Page 8 Icon_minitimeThu Aug 27, 2009 8:46 pm

Hvala Very Happy
Da nastavim da pišem ovo ili nešto drugo?
Pošto sam već počela da piskaram nešto drugo, mada nije sasvim razrađena ideja,ne znam o čemu bi bilo...

A Kaj je bio na neki način kralj više i od samog kralja, Ipak im je on komendova, spašavao ih itd... Tako da jeste bilo logično da on postane kralj, a meni je to bio cilj od kako sam i započela da pišem, zato sam i nazvala priču 'Kralj Nikilski'.

Ne razumem zašto te nervira... Jeste skočila na Artaksa, ali oni su se tada ponašali tako da je trebalo skočiti na njih XD
Ai posle šta je sve u radila. Valjda je to moć prvog utiska...
Назад на врх Go down
marw
Admin
Admin
marw


Female Број порука : 2912
Join date : 31.05.2009

Komentari na fikcije - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Komentari na fikcije   Komentari na fikcije - Page 8 Icon_minitimeFri Aug 28, 2009 10:12 am

kod mene je prvi utisak sve.
mora biti da je to.

a samo nastavi da pises.
nije bitno sta (:
Назад на врх Go down
Sponsored content





Komentari na fikcije - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Komentari na fikcije   Komentari na fikcije - Page 8 Icon_minitime

Назад на врх Go down
 
Komentari na fikcije
Назад на врх 
Страна 8 of 12Иди на страну : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Next

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Twilight wampires :: K-o-m-e-n-t-a-r-i-
Скочи на: